Wczytywanie...

O nas

Spa Ogrodowe to prywatna firma, założona przez Wojciecha Ciżek. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, montażu, budowie basenów ceramicznych firmy CompassPools, basenów wykończonych mozaikami, basenów Niveko, Biodesignpools i luksusowych minibasenów (potocznie zwanych jacuzzi) producentów: Master Spas, Canadian Spa i innych producentów. Nasze baseny, spa, sauny, meble ogrodowe zostały stworzone z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, zapewniając najwyższy poziom siły i integralności.

Oferujemy modele, które można dostosować dla każdego Klienta, dostosować się do każdego miejsca. Nasza dewiza dla każdego Klienta, że zawsze będziemy dokonywać wszelkich starań, aby zakończyć projekt - basen, spa w najwyższej jakości i na czas, oferując  gwarancję na wykonanie i przystępną cenę. Koncentrujemy się w utrzymaniu naszych klientów w pełni zadowolonych.

Skorzystaj z naszych wyjątkowych usług. Nasze baseny i Spa najwyższej jakości mają to, czego potrzebujesz: doskonały produkt w dobrej cenie. Naszą misją wprowadzoną wiele lat temu jest to, aby pomóc w podejmowaniu marzeń naszych klientów na wiele lat.

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego który znajduje się przy w Szczecinie przy ul. Santockiej 48 (Centrum Carmen) 

W salonie wystawowym można zobaczyć meble ogrodowe firmy Aleksander Rose, grille gazowe Broil King, Napoleon, Landmann, Sauny Firmy Sauna Line, deski tarasowe : Fiberon, Trex, Ultra Schield. Parasole Litex, Gatz i wiele innych produktów wyposażenia tarasów. 

                                 

 

 

 

Do góry
Strona Spa ogrodowe stosuje pliki cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie w Twoim urządzeniu końcowym. Zamknij to okno