Wczytywanie...

Koszty dostawy

Forma dostawy uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju zamówionych produktów oraz od ich liczby. Produkty wielkogabarytowe lub bardzo delikatne dostarczamy wyłącznie własnym transportem, podobnie jest z dużymi zamówieniami, kiedy koszt wysyłki kurierskiej jest wyższy od kosztów naszego transportu. Zawsze jednak podczas wyboru formy dostawy kierujemy się dobrem naszych Klientów, dbając o to, by była ona dla nich jak najbardziej korzystna cenowo i czasowo.

Transport sklepu basenyogrodowe.co - Koszt transportu sklepu basenyogrodowe.co w pozostałej części kraju uzależniony jest od odległości dzielącej klienta od sklepu oraz od ilości i wielkości zamówionych produktów.
Jeśli podczas składnia zamówienia wybiorą Państwo formę płatności ,,gotówka przy odbiorze", wówczas dokonują Państwo płatności u naszego kierowcy, zaś dodatkowa opłata za pobranie nie jest naliczana. 

 

Przesyłka kurierska - Z uwagi na różnorodność oferty sklepu basenyogrodowe.co koszt przesyłki kurierskiej* obliczany jest automatycznie w oparciu o wagę i gabaryty wszystkich produktów znajdujących się w koszyku. Wszystkie produkty wysłane przesyłką kurierską są odpowiednio zapakowane i ubezpieczone. Każdorazowo w momencie nadania przesyłki informujemy klienta mailowo o jej numerze przewozowym, na podstawie którego może on uzyskać numer telefonu do kuriera. Przesyłki kurierskie dostarczane są do klienta w ciągu 1-2 dni od momentu wydania paczki z naszego magazynu. Godziny pracy firmy kurierskiej są niezależne od sklepu basenyogrodowe.co. W przypadku przesyłki kurierskiej z opcją zapłaty przy odbiorze doliczamy narzuconą przez firmę kurierską opłatę za pobranie w wysokości 9 zł dla każdej dostawy. 

 

* W przypadku dużych zamówień sklep zastrzega sobie prawo do zmiany kosztów wysyłki w porozumieniu z Klientem.  
Do góry
Strona Spa ogrodowe stosuje pliki cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie w Twoim urządzeniu końcowym. Zamknij to okno