Wczytywanie...

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Strona główna » Czas realizacji zamówienia

 

W opisie każdego produktu podana jest dostępność - przewidywany czas oczekiwania na jego sprowadzenie do magazynu spaogrodowe.eu (liczony w dniach roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia). W przypadku zamówienia kilku produktów liczy się zawsze najdłuższy czas dostępności. Podczas weryfikacji zamówienia, Klient informowany jest o terminie realizacji zamówienia oraz potwierdzane są koszty transportu.

 

W przypadku płatności przelewem określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty.

 

Data otrzymania przesyłki = termin realizacji (dostępność) + czas dostawy

 

Transport własny sklepu - Termin dostawy naszym transportem ustalany jest indywidualnie z klientem po skompletowaniu jego zamówienia. Podczas planowania dostawy brane są pod uwagę preferencje klienta co do terminu dostawy, jednak możliwość dostosowania się do nich zależny jest od planów logistycznych na dany tydzień.
Wysyłka kurierska - W przypadku przesyłek kurierskich każdorazowo w momencie nadania przesyłki informujemy mailowo klienta o jej numerze przewozowym, na podstawie którego może on uzyskać numer telefonu do kuriera. Przesyłki kurierskie dostarczane są do klienta w ciągu 1-2 dni od momentu wydania paczki z naszego magazynu.

 

Do góry
Strona Spa ogrodowe stosuje pliki cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie w Twoim urządzeniu końcowym. Zamknij to okno