Wczytywanie...

Formy płatności

 Przelew na konto - Płatności przelewem przyjmujemy na nasze konto w banku ING. Po skompletowaniu zamówienia prosimy Klienta o wpłatę należności, przesyłając informację na podany przez Klienta w zamówieniu adres e-mail. Przelewy księgowane są zwykle następnego dnia roboczego po ich zleceniu przez Klienta. W przypadku anulowania zamówienia, które zostało wcześniej opłacone przelewem, zwracamy wpłaconą kwotę na konto Klienta. Nie dotyczy to zaliczek na produkty, które sprowadzane są „na zamówienie” Klienta.

Dane do przelewu:

Spa Ogrodowe

ul. Santocka 48

71-083 Szczecin

Regon : 81044 6039

NIP: 851 020 94 47

Numer konta bankowego ING 78 1050 1559 1000 0022 7272 4077

W tytule wpłaty zawsze prosimy podawać numer zamówienia.

Tel.: 505 11 66 08

email: info@spaogrodowe.pl

Uwaga dla przelewów zagranicznych! Zlecając przelew zagraniczny należy podać numer rachunku w standardzie IBAN oraz kod SWIFT (BIC) banku:
IBAN: należy wpisać PL przed numerem konta bankowego, czyli PL

SWIFT CODE: 

 E-przelewy, płatności kartą - W przypadku zamówień na towary o statusie „na magazynie” istnieje także możliwość wyboru płatności przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą za pomocą systemu Payu. O zaksięgowaniu takich wpłat nasz sklep informowany jest elektronicznie przez bank Klienta. W przypadku anulowania zamówienia, które zostało wcześniej opłacone e-przelewem lub kartą płatniczą, sklep basenyogrodowe.co zgłasza taką anulację w systemie transakcyjnym, przez który klient złożył zamówienie. Firma, poprzez którą wykonana była płatność, ma obowiązek w ciągu 14 dni zwrócić sumę przelewu na rachunek Klienta. 

 Przy odbiorze - Umożliwiamy naszym klientom płatność przy odbiorze. W przypadku przesyłki kurierskiej z opcją zapłaty przy odbiorze doliczamy narzuconą przez firmę kurierską opłatę za pobranie  dla każdej dostawy. Jeśli klient wybiera płatność przy odbiorze u naszego kierowcy (transport własny sklepu Spa Ogrodowe), dodatkowa opłata za pobranie nie jest naliczana. 

 

Do góry
Strona Spa ogrodowe stosuje pliki cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie w Twoim urządzeniu końcowym. Zamknij to okno